Ashoka Destek Ağı (ADA)

Ashoka Destek Ağı (ADA) Ashoka’nın “girişimciler ekonomik ve sosyal kalkınmanın lokomotifidir” anlayışını paylaşan başarılı girişimciler ve karar alıcılardan oluşan küresel bir topluluktur ve sosyal girişimcilerin çalışmalarını finansal ve finansal olmayan kaynaklarla destekler.

Sayıları hızla artan ADA üyeleri Avrupa, Türkiye, ABD, Güney Amerika, Hindistan ve diğer ülkelerden ticari girişimciler, üst düzey yöneticiler, yatırım bankacıları, vakıf yönetim kurulu üyeleri, risk sermayedarları ve danışmanlardan oluşuyor. 

Bu ağa katılım sadece davetiye yoluyla gerçekleşiyor ve mevcut üyelerin referansları gerekiyor. 

ADA ile ilgili daha fazla bilgi için Zeynep Meydanoğlu (zmeydanoglu@ashoka.org) ile iletişime geçebilir, The Ashoka Support Network sitesini ziyaret edebilirsiniz.   

Ashoka Support Network Member

 

“Sosyal kalkınmanın daha nasıl daha girişimci kılabileceği konusuna özel ilgi gösteriyorum. ASN ve Ashoka Globalizer Programı üyesi olarak dünyanın dört bir yanından Ashoka Fellow’larından gerçekleştirdikleri sosyal inovasyonların uluslararası pazarlara nasıl ulaştığı ve nasıl küresel bir harekete dönüştükleri konusunda bilgi alıyorum.”

Paul-Bernhard Kallen, Hubert Burda Media CEO’su - Ashoka Destek Ağı Üyesi

 

 

Türkiye'den Ashoka Destek Ağı Üyeleri